Forum www.lynchland.eu Strona Główna www.lynchland.eu
Forum serwisu lynchland.eu
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dlaczego Cooper widzi Laurę i Lelanda starszych o 25 lat?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.lynchland.eu Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
totinio




Dołączył: 06 Lis 2021
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 6:14, 06 Lis 2021    Temat postu: Dlaczego Cooper widzi Laurę i Lelanda starszych o 25 lat?

Był sobie sen, który wydarzył się w drugim odcinku, rozgrywający się się 25 lat w przyszłości. Cooper wyglądał 25 lat starzej, a Laura Palmer nie odczuła biegu czasu. Następnie w sezonie 3, Laura Palmer jest starsza o 25 lat. Zastanawia mnie, dlaczego Cooper widzi Laurę i Lelanda starszych o 25 lat? Ja wiem, że aktorzy się postarzeli, ale jak to możliwe, że ich postacie też są starsze, skoro zmarły 25 lat temu? Nie wiem dlaczego nie wykorzystali techniki, żeby odmłodzić aktorów z czerwonego pokoju.
[/b]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.lynchland.eu Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin